Lorpen podkolienky- W2ST Work Steel Toe - Anthracite

Vaša cena 12,50 €
Cena bez DPH 10,42 €
DPH 20%
Skladom Viac ako 3 kusy
Dostupnosť Do 24 hodín

Veľkosť

Nakúpte eště za 99,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

6310196 - 4860

Farba: tmavo sivá

Odolné a všestranné podkolienky so zosilnenou oblasťou špice pre väčšiu ochranu. Vyrobené z vlny Merino, ktorá poskytuje teplo bez prehriatia chodidla. Tiež odvádza vlhkosť z potu, ktorý sa hromadí počas dlhých pracovných dní.

Merino vlna pre teplo a hebký pocit na pokožke. 10% Ea. Lycra® po celej dĺžke ponožky znamená, že sa nekĺzajú alebo sa nehromadia. Silné odpruženie pre väčšiu ochranu chodidiel. Plochý úpletový prst na nohách znamená, že nebudete mať podráždené prsty nohách počas celodenného nosenia aj v kombinácii s pevnejšou nepoddajnou obuvou.
Tieto podkolienky udržujú nohy v teple práve vďaka vysoko kvalitnej merino vlne, ktorá je špecifická pre dĺžku svojich vlákien, ktorá sa však zároveň vyznačujú svojou tenkosťou. Výsledkom tejto kombinácie je jemné vlákno, ktoré je mimoriadne príjemné na dotyk, zároveň je hydrofilné a umožňuje pokožke dýchať.
Sú vyrobené T2 technológiou spočívajúcou v systéme dvojvrstvového šitia ponožiek, pričom každá vrstva je tvorená iným druhom vlákna, ktoré má svoj špecifický význam:
- 1. vrstva môže byť vyrobená buď z hydrofóbneho vlákna, ktoré odvádza vlhkosť a udržuje pokožku v suchu alebo z hydrofilného vlákna, ktoré absorbuje vlhkosť a tým umožňuje rýchlejšie schnutie,
- 2. vrstva je vyrobená z odolného nylonu, ktorý zabezpečuje výstuž a pevnosť ponožiek

Materiálové zloženie:
37,5% Merino vlna, 37,5% Akryl, 15% Nylon, 10% Ea. Lycra
Katalógové číslo OB1031

Odber noviniek

Prihláste sa k odberu informácií a získajte zľavy a informácie o nových produktoch.