Siren7 SYSTÉM PROTI ZRÁŽKE SO ZVEROU

Vaša cena 49,50 €
Cena bez DPH 41,25 €
DPH 20%
Skladom Posledný kus
Dostupnosť Do 24 hodín
Výrobca Siren7

Nakúpte ešte za 99,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Siren7 je unikátnym plašičom zveri na auto.

Tento odpudzovač divej zveri Vám prináša bezpečnosť na cestách. Pri jeho výrobe bola použitá moderná technológia založená na princípe prúdenia vzduchu, ktorá zabezpečuje 10x väčšiu účinnosť oproti bežným plašičom zveri. Siren7 prekvapí nie len svojím minimalistickým dizajnom ale aj miniatúrnym prevedením z Nano Carbónu.

Siren7 je síce malý systém, ale za to s ohromujúcim zvukom. Vývojári maximalizovali hlasitosť Siren7 a vytvorili tak hlučnú sirénu, ktorú ľudské ucho vôbec nepočuje, ale za to zver ju zachytí až vo vzdialenosti 300 m od motorového vozidla.

Systém proti zrážke so zverou Siren7 je počuť vždy, keď je to potrebné. Hrozba zrážky so zverou je najmä mimo dediny, kde rýchlosť vozidla presahuje 50 km/h. Plašič zveri je účinný od 70 km/h, takže Váš prechod cez dedinu nebude rušivý pre domáce zvieratá.

V noci sa znižuje viditeľnosť na 40 metrov, pričom brzdná dráha pri rýchlosti 90 km/h je 62 metrov. Práve to je najčastejším dôvodom zrážky so zverou v nočných hodinách. Hlas plašiča Siren7 sa šíri rýchlosťou zvuku, prekonáva okolitú vegetáciu a varuje zver pred naším príchodom za tmy.

V porovnaní s doterajšími plašičmi Siren7 dosahuje pri priemernej rýchlosti 90 km/h hlasitosť až 120 decibelov a má záber do vzdialenosti až 300 m.

Vonkajšiemu vzhľadu sa venoval samostatný tím, výsledkom čoho je nenapodobiteľný dizajn. Pri jeho tvorbe boli zohľadnené zásady aerodynamiky a pravidlá zlatého rezu.

Montáž Siren7 je rýchla a veľmi jednoduchá. Plašič zveri sa pripevní na prednú časť motorového vozidla obojstrannou lepiacou páskou VHB 3M, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby odolávala nepriaznivým poveternostným podmienkam, dažďu a drobným nárazom. Odporúčané umiestenie plašiča je do predného nárazníka, kde je dostatočné prúdenie vzduchu. Siren7 nepotrebuje žiadne elektronické napájanie.

Obsah balenia:
- systém proti zrážke so zverou Siren7
- obojstranná lepiaca páska
- utierka

Parametre:
Materiál: Nano Carbon
Rozmery: 45 x 60 x 26 mm
Hmotnosť: 50 g
Dosah max: 300 m
Hlasitosť max: 120 db
Katalógové číslo OB2278

Podobné produkty