☎️ Centrála Šaľa + ESHOP: +421 917 955 557 (Po-Pia: 8:30-17:00) ✉️ E-mail: info@betalov.sk
Pre zobrazenie zbraní a streliva sa prosím
prihláste.

Pulsar Adaptér PSP-56

Vaša cena 129,90 €
Cena bez DPH 108,25 €
DPH 20%
Skladom Nie je skladom
Dostupnosť Približne do 1 týždňa od objednania
Výrobca PULSAR
Prestať sledovať cenu

Chcete byť informovaný o dostupnosti produktu?
Vyskúšajte nášho strážneho psa

Nakúpte ešte za 99,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

PSP adaptér je navrhnutý a konštruovaný v kovovom prevedení. Telo adaptéra je vysústružené z hliníkovej zliatiny pre vysokú pevnosť a ľahkosť. Skrutky, páčky a piny sú vyrobené z pevnostnej ocele. 

Závit zaisťuje pevné a bezpečné spojenie predsádky a PSP adaptéra. Adaptér s predsádkou sú nainštalované na prednú časť dennej optiky. Demontáž alebo montáž z dennej optiky trvá pár sekúnd. Montáž adaptéra umožňuje zvoliť pozíciu páčky na ľavej alebo na pravej strane. 

Nastavenie polohy displeja predsádky v zornom poli dennej optiky je možné nastaviť pomocou špeciálneho kĺbového mechanizmu. Po nastavení pozície sa zafixuje utiahnutím skrutky a už sa nemení. Konštrukcia kĺbu vytvára stabilné spojenie s predsádkou. 

V sade s adaptérom sú dodávané redukčné krúžky pre rôzne priemery. Pred nasadením adaptéra na objektív optiky sa zmeral a do adaptéra sa vloží krúžok zodpovedajúci vonkajšiemu priemeru tubusu dennej optiky. Redukčný krúžok vymedzí vôľu a zaistí pevný a hladký kontakt s dennou optikou a zvýši spoľahlivosť upevnenia. 

Vysoké teplotné rozdiely nemajú vplyv na chod alebo upevnenie adaptéra. Adaptér bude spoľahlivo pracovať v iných podmienkach bez akéhokoľvek prenastavovania oproti izbovým teplotám. 

Adaptér je pevný a je navrhnutý pre dlhú životnosť a to aj pri použití s dennou optikou na zbraniach veľkých kalibrov.

Katalógové číslo OT3217

Recenzie

Napísať recenziu produktu