☎️ Centrála Šaľa + ESHOP: +421 917 955 557 (Po-Pia: 8:30-17:00) ✉️ E-mail: info@betalov.sk
Pre zobrazenie zbraní a streliva sa prosím
prihláste.

MORITZ-T dámske nohavice

Vaša cena 129,95 €
Cena bez DPH 108,29 €
DPH 20%
Skladom Viac ako 3 kusy
Dostupnosť Do 24 hodín
Výrobca HART

Veľkostné tabuľky

Prestať sledovať cenu

Chcete byť informovaný o dostupnosti produktu?
Vyskúšajte nášho strážneho psa

Veľkosť

Nakúpte ešte za 99,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Vo všeobecnosti sa cítime pohodlne, keď sa netrasieme ani nepotíme. Teplo je hlavným zdrojom nepohodlia. Nestrácame ani nezískavame chlad, nestrácame ani nezískavame teplo. S konceptom Hartware sme sa zamerali na nasledujúci cieľ: vyvinúť čo najlepšie outdoorové športové oblečenie a obuv na kontrolu prenosu tepla a získanie pohodlia pri akejkoľvek úrovni aktivity. Toto označenie sme vyvinuli ako náš najlepší sortiment značky Hart na nosenie: Hartware. je to náš prirodzený výber. 

Produkty pod týmto označením obsahujú 4- alebo 2-cestné strečové tkaniny vyrobené z elastických vlákien. Sú to funkčné oblečenie, v podstate určené na lov, vhodné na turistiku a iné outdoorové aktivity, ale aj veľmi pohodlné na bežné nosenie. Môžete si byť istí, že naše oblečenie XTRETCH DYNAMIC zvládne tlak náročných fyzických aktivít. 

Koncepcia EDS (Ergonomic Design System) má za cieľ: vyvinúť najinovatívnejšie a technicky najpokročilejšie poľovnícke oblečenie s dizajnom, ktorý zlepšuje výkon odevov Hart z hľadiska pohodlia. Ľudské telo je plné kostí a svalov, ktoré nám ukazujú, ako rozvíjať našu druhú kožu, naše oblečenie. Fyzická aktivita je jedným z hlavných problémov lovu. Preto musí náš poľovnícky odev vždy sledovať našu anatómiu a hľadať ergonómiu pri všetkých pohyboch.

Katalógové číslo OB2537 / XHMZWT

Podobné produkty