☎️ Centrála Šaľa + ESHOP: +421 917 955 557 (Po-Pia: 8:30-17:00) ✉️ E-mail: info@betalov.sk
Pre zobrazenie zbraní a streliva sa prosím
prihláste.

URAL-FM nákrčník s kuklou

Vaša cena 29,95 €
Cena bez DPH 24,96 €
DPH 20%
Skladom Viac ako 3 kusy
Dostupnosť Do 24 hodín
Výrobca HART

Veľkostné tabuľky

Prestať sledovať cenu

Chcete byť informovaný o dostupnosti produktu?
Vyskúšajte nášho strážneho psa

Nakúpte ešte za 99,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Majte svoju hlavu a tvár skrytú s týmto maskáčovým strečovým nákrčníkom PIXEL FOREST, ktorý sa dá premeniť na kuklu. Vyrobené zo strečovej, vysoko priedušnej, rýchloschnúcej látky s Tanatex® úpravou proti hmyzu (kliešte, komáre, muchy...).

TANATEX

Aktívna zložka, ktorá robí odevy napustené TANATEXOM odolné voči hmyzu (kliešte, komáre všeho druhu, ploštice, roztoče a rôzny lietajúci a dotieravý hmyz) je syntetický pyrethroid, fungujúci na podobnej báze ako látky nájdené v kvetoch ako napríklad chryzantémy. Jedná sa o permetrín, ktorého používanie odporúča aj svetová zdravotnícka organizácia WHO ako účinný pesticíd proti hmyzu, keďže je pre hmyz toxický. Spoločne s výnimočnou spojivovou technológiou dokážu odevy vydržať až do 100 praní, takže ani po viacerých praniach nestráca odev svoje vlastnosti.

XTRETCH DYNAMIC

Produkty pod týmto označením obsahujú 4- alebo 2-cestné strečové tkaniny vyrobené z elastických vlákien. Je to funkčné oblečenie určené na lov,  alebo na turistiku prípadne iné outdoorové aktivitya a je aj veľmi pohodlné na bežné nosenie. Môžete si byť istí, že naše oblečenieXTRETCH DYNAMICzvládne tlak náročných fyzických aktivít.

DRY SYSTEM

Technológia DRY SYSTEM prináša nasledujúce výhody vášmu odevu:

  • Odvádza vlhkosť od tela.
  • Priedušnosť.
  • Super ľahký.
  • Rýchle schnutie látky.
  • Jednoduchá starostlivosť.

Produkty URAL sú dimenzované na 100 praní, používanie neagresívnych pracích prostriedkov a vylúčenie aviváže môžu životnosť odpudzujúceho prostriedku predĺžiť. 100 praní pre poľovnícke/rybárske oblečenie znamená životnosť produktu, lebo skôr ho ”zoderiete” ako z neho stihnete vyprať odpudzujúci prostriedok.

Katalógové číslo OB2497 / XHURFM

Súvisiace produkty

Podobné produkty


Recenzie

Napísať recenziu produktu